• Sīkdatņu izmantošanas politika

Sīkdatņu izmantošanas politika


Sīkdatne ir neliels teksta fails, kas ar pārlūkprogrammas palīdzību tiek nosūtīts jūsu datoram, viedtālrunim vai planšetdatoram. Apmeklējot mūsu mājaslapu, jūsu ierīces operatīvajā atmiņā tiek saglabātas sīkdatnes, kuras ļauj mūsu sistēmai jūs nākamā apmeklējuma laikā atpazīt un uzlabot jums mūsu mājaslapas lietošanas pieredzi.

Sīkdatnes var būt īslaicīgas (tā sauktās sesiju sīkdatnes), šādas sīkdatnes tiek izmantotas tikai tajā laikā, kad atrodaties mūsu mājaslapā, un tās tiek izdzēstas, kad tiek aizvērta pārlūkprogramma. Ir arī pastāvīgās sīkdatnes, kuras pēc mūsu mājaslapas apmeklējuma saglabājas jūsu ierīces operatīvajā atmiņā tik ilgi, līdz tās manuāli izdzēsīsiet jūs pats vai līdz to pēc kāda laika izdara pārlūkprogramma.

Mēs izmantojam pāris īslaicīgās sīkdatnes, lai jūs atcerētos, kad apmeklējat mūsu mājaslapu. Trešajām personām (pirmkārt, Google) mēs atļaujam savā mājaslapā izmantot analītiskās sīkdatnes (kā īslaicīgās, tā pastāvīgās), lai savāktu apkopotus datus par mūsu mājaslapas visapmeklētākajām vietām, kā arī savu reklāmu uzraudzīšanai. Šī informācija tiek izmantota, lai uzlabotu mūsu mājaslapas saturu un atvieglotu mājaslapas lietošanu, kā arī lai iegūtu informāciju par mūsu reklāmu efektivitāti citviet internetā. Mūsuprāt, šādas sīkdatnes aizskar privātumu ļoti minimāli. Mēs savās tīmekļa vietnēs nepieļaujam citu trešo pušu sīkdatnes, kuru mērķis ir novērot jūsu interneta lietošanas paradumus un piedāvāt jūsu rīcībai internetā atbilstošas reklāmas.

Parasti pārlūkprogrammas ir iestatītas tā, lai mūsu un trešo pušu sīkdatnes tiktu pieņemtas. Tomēr jūs varat šos iestatījumus mainīt kā attiecībā uz mūsu, tā arī trešo pušu sīkdatnēm un noteikt to, vai vēlaties sīkdatnes akceptēt, vai vēlaties, lai katru reizi, kad tiek sūtīta sīkdatne, jums būtu iespēja izlemt par tās pieņemšanu vai nepieņemšanu, vai arī jūs gribat, lai visas sīkdatnes tiktu uzreiz aizliegtas. Lai nodrošinātu mūsu mājaslapas funkcionalitāti, mēs iesakām akceptēt kā mūsu, tā arī trešo pušu sīkdatnes. Pārlūkprogrammas iestatījumus ir iespējams mainīt rīkjoslā. Ja vēlaties attiekties no Google Analytics sīkdatnēm (Google DoubleClick), tad apmeklējiet tīmekļa vietni tools.google.com/dlpage/gaoptout un lejupielādējiet pārlūkprogrammas papildprogrammu Google Analytics Opt-out.

Ja vēlaties atteikties no mūsu sīkdatnēm, tad jums ir attiecīgi jākonfigurē jūsu pārlūkprogramma, taču atcerieties, ka, šādi rīkojoties, mūsu mājaslapā var nedarboties atsevišķas funkcijas, kā rezultātā mājaslapas izmantošana nebūs tik ērta.

Sociālo tīklu ikonas

Tādu sociālo tīklu kā, piemēram, Facebook un YouTube ikonu sasaistīšanai ar atbilstošajiem tīkliem vai ārējām tīmekļa vietnēm tiek izmantoti attiecīgajos domēnos esoši skripti, kurus mēs nekontrolējam. Jums ir jārēķinās ar to, ka šīs tīmekļa vietnes var vākt informāciju par to, kā jūs izmantojat internetu, tai skaitā atrodoties mūsu mājaslapā. Uzklikšķinot uz kādu no šīm ikonām, šīs tīmekļa vietnes šādu darbību reģistrē un var to vēlāk izmantot. Ir ieteicams iepazīties ar šo tīmekļa vietņu privātuma politiku, lai uzzinātu, kā tieši jūsu informācija tiks izmantota un kā no šādas informācijas sniegšanas atteikties vai to izdzēst.