• Auto stiklu maiņa

    Mēs veicam stiklu nomaiņu visāda veida transportlīdzekļiem neatkarīgi no stikla veida, transportlīdzekļa markas, modeļa un izlaiduma gada.

Stikla nomaiņa


Auto stiklu maiņa visu veidu transportlīdzekļiem neatkarīgi no stikla veida, transportlīdzekļa markas, modeļa un izlaiduma gada.

Katrs autobraucējs saskaras ar to, ka ir vajadzīga auto stikla maiņa. Tā kā autostiklu maiņa nav vienkārša procedūra, tad auto logu maiņa parasti tiek veikta sertificētā vietā, kur strādā tikai pieredzējuši, kvalificēti meistari, kas var garantēt precizitāti un augstu kvalitāti.

Visas Carglass® pārstāvniecībās strādā tikai pieredzējuši darbinieki, kuru rīcībā ir jaunākās tehnoloģijas, lai veiktu savu darbu ar īpašu precizitāti. Līdz ar to, ja Jūsu automašīnai ir saplīsis sānu stikls, kurš ir bijis tonēts ar plēvi, pirms jauna stikla uzstādīšanas tas tiks pārklāts ar plēvi. Nebūs jāuztraucas arī jaunāko auto īpašniekiem, kuru automašīna ir aprīkota ar ADAS sistēmu. Carglass® rīcībā ir Hella Gutmann CSC (camera sensor calibration) ierīce, ar kuras palīdzību pēc priekšējā stikla nomaiņas nepieciešamības gadījumā tiek veikta arī kameras kalibrēšanu, lai atjaunotu iepriekšējo stāvokli un nodrošinātu pareizu kameras darbību. Tādējādi mēs rūpējamies par Jūsu komfortu, jo visi darbi, kas saistīti ar tādu lietu kā auto logu maiņa, tiek veikti vienā vietā un nav nepieciešams tērēt savu laiku, vēršoties pie dažādiem uzņēmumiem. Ja jums ir KASKO apdrošināšana, tad varat droši vērsties uzreiz pie mūsu speciālistiem, tuvākajā pārstāvniecībā, vai arī zvanot uz numuru +371 676 60 129 – saziņu ar apdrošināšanas sabiedrību atstājiet mūsu ziņā.

Ir piesardzības pasākumi, ko der atcerēties ikvienam auto īpašniekam, kuram tika veikta stikla maiņa. Pat neskatoties uz kvalitatīvu hermētiķi, eksperti iesaka nelietot transportlīdzekli vismaz 24 stundas pēc tam, kad tika veikta auto stiklu maiņa.

Carglass® cenas

 
Lasīt vairāk

Carglass® pārstāvniecības

 
Lasīt vairāk