• Auto stiklu maiņa

    Mēs veicam stiklu nomaiņu visāda veida transportlīdzekļiem neatkarīgi no stikla veida, transportlīdzekļa markas, modeļa un izlaiduma gada.

Stikla nomaiņa


Stiklu nomaiņa visu veidu transportlīdzekļiem neatkarīgi no stikla veida, transportlīdzekļa markas, modeļa un izlaiduma gada.

Carglass® pārstāvniecības parūpēsies par to, lai gadījumā, ja jūsu automašīnai ir saplīsis sānu vai aizmugurējais stikls, kurš ir bijis tonēts ar plēvi, pirms jauna stikla uzstādīšanas tas tiktu pārklāts ar plēvi. Nebūs jāuztraucas arī jaunāko automobiļu īpašniekiem, kuru automašīna ir aprīkota ar ADAS sistēmu. Mūsu rīcībā ir Hella Gutmann CSC (camera sensor calibration) ierīce, ar kuras palīdzību pēc priekšējā stikla nomaiņas veicam nepieciešamības gadījumā kameras kalibrēšanu, lai atjaunotu iepriekšējo stāvokli un nodrošinātu pareizu kameras darbību. Tādējādi mēs rūpējamies par jūsu komfortu, jo visi ar stikla nomaiņu saistītie darbi tiek veikti vienā vietā un nav nepieciešams tērēt savu laiku, vēršoties pie dažādiem uzņēmumiem. Ja jums ir KASKO apdrošināšana, tad varat droši vērsties uzreiz pie mūsu speciālistiem, tuvākajā pārstāvniecībā, vai arī zvanot uz numuru +371 676 60 129 – saziņu ar apdrošināšanas sabiedrību atstājiet mūsu ziņā.

Carglass® cenas

 
Skats uz priekšu

Carglass® pārstāvniecības

 
Skats uz priekšu