• Vējstikla maiņa

    Kvalitatīva auto vējstiklu maiņa

Kā notiek auto vējstiklu nomaiņa

Nonākot situācijā, kad ir nepieciešama vējstikla maiņa vai remonts, cilvēki biezi vien novilcina laiku, bet labāk būtu uzreiz griezties pie profesionāļiem. Atšķirībā no sānu logiem, vējstikli tiek izgatavoti, izmantojot īpašas tehnoloģijas, padarot tos ļoti izturīgus, bet arī šeit gadās plaisas. Tā kā vējstikls pasargā ne tikai no vēja, bet arī no citiem faktoriem, piemēram, lidojošiem akmeņiem, triecieniem negadījuma laikā utt., bez tam tas ir atbalsta elements automašīnas virsbūvei vai drīzāk tās jumtam, tā stāvoklim jāpieiet ar īpašu rūpību un pēc nepieciešamības nepieciešams remonts vai arī auto vējstiklu maiņa. Carglass® vējstiklu maiņa notiek ātri profesionāli, par ko Jūs varat pārliecināties apskatot video.


Remonts vai vējstiklu maiņa?

Pamatojoties uz zemāk redzamajiem posmiem, Carglass® noskaidro, vai vējstiklu ir iespējams salabot, vai arī nepieciešama vējstikla maiņa. Katrā gadījumā tiek piedāvāts personalizēts risinājums, kurš ir vispiemērotākais tieši Jums.

1. posms


Cik liels ir bojājums? Vējstikla bojājumu ir iespējams salabot, ja tas nav lielāks par 2 eiro monētu.

2. posms


Kurā vietā ir bojājums? Bojājumam ir jāatrodas vismaz 6 cm no vējstikla malas.

3. posms


Vai bojājums atrodas autovadītāja redzes laukā? Ja bojājums atrodas autovadītāja redzes laukā, tad tā diametrs nedrīkst pārsniegt 10 mm. Vadītāja redzes lauks ir aptuveni 30 cm liels lauks, kura centrs ir stūres vidū.

4. posms


Kad ir īstais laiks uzsākt bojājuma labošanu? Vējstikla bojājuma remonts ietaupa jūsu laiku un naudu. Carglass® salabos vējstiklu 30 minūtēs.

Carglass® vispārīgais cenrādis

 
Lasīt vairāk

Carglass® pārstāvniecības

 
Lasīt vairāk