• CARGLASS® DĀVINA JUMS – BOSCH VĒJSTIKLA SLOTIŅAS!

Rudenī agrāk kļūst tumšs, bieži mainās laika apstākļi, kas pasliktina redzamību un apgrūtina braukšanu.

Vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz logu tīrītāju stāvokli. Mēs iesakām savlaicīgi nomainīt nolietotās tīrītāju slotiņas pret jaunām. Stikla tīrītāji tiek uzskatīti par nodilušiem, ja tie sāk radīt neparastus trokšņus vai atstāj netīrumu svītras pat pēc tīrīšanas ar drānu. Turklāt tīrītāju slotiņas, kas zaudējušas elastību, skrāpē automašīnas stiklu.

Rūpējoties par savu drošību, no 31 oktobra. līdz 18. oktobrim izsludinām akciju “Labāk redzi – brauc drošāk”. Akcijas nosacījumi paredz, ka remontējot vai nomainot auto stiklu Carglass®, dāvināsim jaunas, kvalitatīvas logu tīrītāju slotiņas Bosch Aerotwin, kas izgatavotas no speciāla gumijas maisījuma. Tie ne tikai lieliski pieguļ stiklam, tīrāk to notīra, bet arī retāk sasalst pie mīnusa temperatūras.


“REDZI LABĀK- BRAUC DROŠĀK”

AKCIJAS NOTEIKUMI


Akcija ir spēkā:

  • no 2022. gada no 31. oktobra līdz 18. novembrim;
  • remontējot, nomainot vieglā automobiļa M1 klases stiklu vai kalibrējot priekšējo vieglā auto stikla kameru jebkurā Carglass® klientu apkalpošanas centrā;
  • fiziskām un juridiskām personām pasūtot Carglass® komplekso servisu, t.i. Carglass® stikls + maiņa vai plaisu remonts;
  • tikai Carglass® piegādātajām stiklam.

Visas Carglass® uzstādīšanai izmantotie stikli ir sertificēti, atbilst automašīnas ražotāja prasītajiem standartiem. Katrs stikls ir nomarķēts ar stikla ražotāju.


Akcija nav spēkā:

  • autobusiem, kravas automašīnām, mikroautobusiem, kemperiem un citai speciālajai tehnikai;
  • M1 klases vieglā automobiļa stikla nomaiņa pret stiklu ar automašīnas ražotāja marku.

PAMANOT STIKLA BOJĀJUMUS IZMANTO IESPĒJU UN SAŅEM DĀVANĀ JAUNAS KVALITATĪVAS LOGU TĪRĪTĀJU SLOTIŅAS!
MUMS RŪP JŪSU DROŠĪBA UZ CEĻA.