• Aizmugurējā stikla nomaiņa

    Atšķirībā no vējstikla aizmugurējais stikls parasti ir jānomaina.

Aizmugurējā stikla nomaiņa


Atšķirībā no vējstikla bojāts aizmugurējais stikls parasti ir jānomaina. Visiem Carglass® pārstāvniecībā nomainītajiem aizmugurējiem stikliem ir garantija, kas nodrošina darba kvalitāti.

1. posms


Pirmajā posmā mēs veicam transportlīdzekļa sagatavošanas darbus. Pirms aizmugurējā stikla nomaiņas apklājam jūsu transportlīdzekļa virsbūvi un interjeru, lai tie būtu aizsargāti pret bojājumiem.

2. posms


Kā nākamo mēs izņemam bojāto aizmugurējo stiklu. Mēs noņemam tik daudz stikla lausku, cik iespējams, iztīrot pat interjeru. Tad mēs pārgriežam un noņemam blīves vai līmi, kuru funkcija ir noturēt aizmugurējo stiklu paredzētajā vietā.

3. posms


Tad tiek veikti jaunā aizmugurējā stikla sagatavošanas darbi. Mēs uzklājam transportlīdzekļa rāmim pamatslāni un ļaujam tam nožūt, tad uz aizmugurējā stikla uzklājam īpašu līmi, kas nodrošina izturīgu un kārtīgu uzstādīšanu.

4. posms


Visbeidzot tiek veikta jaunā aizmugurējā stikla uzstādīšana. Mēs rūpīgi uzliekam jauno aizmugurējo stiklu uz transportlīdzekļa un atliekam atpakaļ visus sākotnējos stiprinājumus. Līmei ir jāļauj nožūt vismaz 60 minūtes, tāpēc parasti iesakām pirms došanās prom nogaidīt šo laiku.

Carglass® vispārīgais cenrādis

 
Lasīt vairāk

Carglass® pārstāvniecības

 
Lasīt vairāk