• Auto stiklu remonts

    Stiklu remonts ir visātrākais un lētākais veids, kā atjaunot stikla iepriekšējo stāvokli un izturību.

Stiklu remonts


Akmeņu radīto bojājumu gadījumā kā pirmo risinājumu Carglass® vienmēr piedāvā vējstikla remontu. Stiklu remonts ir visātrākais un lētākais veids, kā atjaunot stikla iepriekšējo stāvokli un izturību. Ja vējstiklam ir radies akmeņu radīts bojājums, tad pie pirmās iespējas vērsieties pie mums. Salabojot bojājumu, iespējams novērst plaisas rašanās iespējamību. Ja stiklam ir kaut tikai neliels bojājums, vienmēr pastāv iespēja, ka temperatūras svārstību dēļ vai, izbraucot cauri bedrei, pie bojājuma var rasties plaisa, kuras gadījumā būs nepieciešama stikla nomaiņa.

Vējstikla bojājumu remonts

1. posms


Bojātās vietas sagatavošana remontam. Pirmkārt, mēs pārliecināmies, lai bojājums būtu pēc iespējas tīrāks un polimērs, kuru izmantojam bojājumu labošanai, kārtīgi pieķertos vējstiklam.

2. posms


Bojājuma piepildīšana ar polimēru. Kā nākamo soli mēs uzliekam uz bojātās vietas īpašu ierīci, kas rada vakuumu. Kad viss gaiss ir izsūkts, tad bojājums tiek piepildīts ar polimēru.

3. posms


Polimēra cietināšana. Tad mēs polimēru cietinām ar īpašu instrumentu, kas izmanto UV starus. Lai polimērs pilnībā sacietētu, ir nepieciešamas 3 minūtes.

4. posms


Darba pabeigšana. Kad polimērs ir sacietējis, tad notīrām stiklu no liekā polimēra un nopulējam labotās vietas virsmu, lai tā būtu gluda. Tagad stikls ir salabots.

Carglass® cenas

 
Skats uz priekšu

Carglass® pārstāvniecības

 
Skats uz priekšu