• Privātuma politika

Privātuma politika


Izmantojot mūsu pakalpojumus vai apmeklējot mūsu vietni, jūs piekrītat sekojošiem nosacījumiem:

1. Datu drošība:

Lūdzu, rēķinieties ar mūsu drošības apliecinājuma nosacījumiem.

2. Saziņa ar jums:

  • Katru reizi, kad izmantojat mūsu pakalpojumus, mēs varam nosūtīt jums e-pastu, SMS vai jums piezvanīt, lai apstiprinātu pasūtījumu un lai izrunātu ar precēm vai pakalpojumiem saistītus jautājumus. Kad izmantojat mūsu pakalpojumus, tad mēs esam ar jums vienojušies, ka esat pēc savas brīvas gribas izteicis piekrišanu savu personas datu apstrādei (turpmāk – piekrišana). Jūs esat devis piekrišanu apstrādāt datus tādā apjomā, veidā un apmērā, kas norādīts zemāk. Jūsu piekrišana nav rakstiska tikai tādēļ, ka formālo prasību ievērošana nav iespējama īpašā datu apstrādes rakstura dēļ. Mēs paturam tiesības laiku pa laikam jums nosūtīt e-pasta vēstules ar informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kā arī jaunumiem, kas mums šķiet svarīgi. Jums ir neatņemamas tiesības jebkurā laikā bez maksas un pamatojuma aizliegt savu datu apstrādi, ievērojot atbilstošajos ziņojumos sniegtās norādes, vai arī sazinoties ar mūsu darbinieku, kura kontaktinformācija ir sniegta zemāk.
  • Kvalitātes kontroles nodrošināšanai mēs saglabājam dažas telefonsarunas, kuru dalībnieki ir mūsu darbinieki. Tas ir nepieciešams, lai mēs varētu nodrošināt atbilstošu apkalpošanu un vislabāko apkalpošanas kvalitāti, kā arī lai mēs varētu to pārbaudīt.
  • Mēs varam izmantot jūsu personīgo informāciju, lai jums ar e-pasta, SMS vai tālruņa palīdzību nosūtītu ar pakalpojumiem saistītu reklāmu, kas, mūsuprāt, varētu jūs interesēt. Jums ir neatņemamas tiesības jebkurā laikā bez maksas un pamatojuma atteikties no šādas informācijas saņemšanas, ievērojot atbilstošajos ziņojumos sniegtās norādes, vai arī sazinoties ar mūsu darbinieku, kura kontaktinformācija ir sniegta zemāk.

3. Koplietojamā informācija:

Šajā mājaslapā savāktā informācija pieder vienīgi mums. Mēs nepārdodam, neizīrējam, kā arī nekādā citā veidā neatklājam jūsu personīgo informāciju trešajām pusēm bez jūsu piekrišanas, izņemot sekojošos gadījumos:

  • Šī tīmekļa vietne izmanto programmatūru Speed-Trap, kas vāc informāciju par apmeklētāju rīcību mājaslapā. Šie dati tiek vākti anonimizētā veidā un tiek izmantoti mārketinga un optimizācijas nolūkā. Visu apmeklētāju dati tiek saglabāti, lai izveidotu lietotāju profilus, šim nolūkam izmantojot anonīmu lietotāja ID numuru. Lai saglabātu datus šim nolūkam, var tikt izmantotas sīkdatnes, taču tas tiek darīts vienīgi anonīmā veidā. Savāktie dati netiek izmantoti apmeklētāju identificēšanai, kā arī tie netiek saistīti ne ar kādu personīgo informāciju.
  • Mēs atklājam jūsu personīgo informāciju pilnvarotai trešajai pusei vienīgi likumā paredzētajos gadījumos.
  • Mēs varam nolīgt citus uzņēmumus pakalpojumu sniegšanai, piemēram, kredītkaršu maksājumu apstrādei. Šiem uzņēmumiem ir piekļuve jūsu personīgajai informācijai tikai tādā apmērā, kas ir nepieciešams uzdevuma izpildei un tikai paredzētam mērķim. Šos uzņēmumus saista konfidencialitātes vienošanās, kas nepieļauj jebkādas informācijas atklāšanu citiem mērķiem.
  • Mēs varam nodot savu klientu datubāzi ar tajā esošo personīgo informāciju trešajām pusēm, kuras pārņem mūsu uzņēmumu vai tīmekļa vietnes pakalpojumus vai kontrolpaketi apvienošanās, iegādes, reorganizācijas vai citā likumā paredzētajā veidā.

4. Saites:

Mūsu tīmekļa vietnē ir saites uz citām mājaslapām. Lūdzam ņemt vērā, ka mēs neatbildam par citu tīmekļa vietņu rīcību saistībā ar privātumu, tāpēc, apmeklējot personīgo informāciju vācošu tīmekļa vietni, iesakām izlasīt tās privātuma politiku.

5. Sīkdatnes:

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kuru mēs saglabājam jūsu cietajā diskā ar pārlūkprogrammas palīdzību, kuru jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšanai. Tās ļauj mūsu sistēmai jūs identificēt nākamajā apmeklējuma reizē, tādējādi uzlabojot jums sniegtos pakalpojumus. Sīkdatnes var tikt izmantotas arī, lai vāktu informāciju, kas saistīta ar mūsu tīmekļa vietnes visapmeklētākajām lapām. Šo informāciju var izmantot, lai uzlabotu mūsu mājaslapas saturu un atvieglotu tās lietošanu. Ja vēlaties atteikties no mūsu sīkdatnēm, tad jums ir attiecīgi jākonfigurē sava pārlūkprogramma.

6. Jūsu personīgās informācijas dzēšana:

Mēs nevaram izdzēst kontu, kurš satur jūsu personīgo informāciju, 6 gadu laikā pēc pēdējās saziņas ar mums (tas var būt komercdarījums vai cita veida saziņa ar mūsu konsultantu vai tīmekļa vietnes starpniecību). Tas ir tādēļ, ka mums var būt nepieciešamība piekļūt vēsturiskajiem datiem regulatīvos nolūkos vai uzņēmējdarbības pārskatu interesēs.

7. Jautājumi:

Ja jums ir jautājumi saistībā ar šo privātuma politiku vai jūsu personīgās informācijas izmantošanu, vai arī vēlaties, lai pārtraucam jebkādu jūsu informācijas izmantošanu, tad, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi: mailto:info@carglass.lv.

8. Šīs politikas grozīšana:

Ja esam nolēmuši grozīt šo privātuma politiku, tad veiktos grozījumus mēs publicēsim šajā lapā, lai jūs vienmēr zinātu, kādu informāciju mēs vācam, kā mēs to izmantojam un uz kādiem nosacījumiem mēs to atklājam citām personām.