• Vējstikla maiņas cena

Kā veidojas priekšējā stikla nomaiņas cena


Viens no pašiem svarīgākajiem virsbūves elementiem ir tieši vējstikls, kas atrodas priekšējā automašīnas daļā. Vējstikls nepieciešams, lai aizsargātu transportlīdzekli no gaisa plūsmas, kas parādās braukšanas laikā. Bez šaubām, ja šim aizsargam rodas nopietni bojājumi, kas traucē automašīnas vadīšanu, tad nepieciešama priekšējā stikla maiņa cena, kur spēlē ne mazāk svarīgu lomu. No kā tieši veidojas vējstikla maiņas cena?

Pirmais pēc kā tiek ietekmējama vējstikla maiņas cena ir ražotājs, un tas uz kādu tirgu tas ir orientēts. Pastāv sākotnēja ražotāja standartiem atbilstošie stikli jeb (Original Equipment Manufacturer jeb OEM) stikli, kur stikli tiek piegādāti auto ražošanas kompānijām un arī sekundārā tirgus ražotāji, kur stikli jau tiek ražoti tieši auto stiklu nomaiņai. Skaidrs, ka labāks ir OEM standartam atbilstošs priekšējais vējstikls, cena tam būs augstāka.

Ir arī citi faktori, no kā ir ietekmējama vējstikla maiņas cena. Šeit var uzskaitīt gaismas aizsargājošos filtrus, elementus, kas aizsargā no siltuma iekļūšanas salonā, lietus un gaismas sensorus, kā arī citas Premium klases opcijas.

Vienmēr ieteicams konsultēties ar speciālistiem, lai tiktu noteikta Jums piemērota vējstikla maiņa, cena un ražotājs. Un protams, ka smagās automašīnas vējstikla maiņas cena būs augstāka nekā vieglajam auto.

  • Vējstikla maiņa M1 un N1 automašīnām 76 EUR – 99 EUR

NB! Precīza stiklu nomaiņas cena ir atkarīga no transportlīdzekļa markas un modeļa, kā arī tā īpatnībām.
NB! Iepriekš norādītās cenas ir stikla darbu cenas un neietver stikla vai papildpiederumu izmaksas.

Carglass® vispārīgais cenrādis

 
Lasīt vairāk

Carglass® pārstāvniecības

 
Lasīt vairāk