LV | RU

Privātuma politika

Izmantojot mūsu pakalpojumus vai piekļūstot mūsu tīmekļa vietnei, Jūs piekrītat šeit norādītajam

1. Datu drošība

Skatīt noteikumus mūsu paziņojumā par drošību.

2. Saziņā ar jums:

Katru reizi, kad izmantojat mūsu pakalpojumu, mēs varam nosūtīt Jums e-pastu vai īsziņu vai sazvanīt Jūs pa telefonu, lai pārbaudītu pasūtījumu un precizētu informāciju par pieprasītajām precēm vai pakalpojumiem, kā arī lai sazinātos ar Jums par precēm un pakalpojumiem, ko esat pieprasījis. Mēs arī paturam tiesības periodiski nosūtīti visiem mūsu pakalpojumu klientiem e-pasta paziņojumus par tehnisku, administratīvu vai juridiska rakstura informāciju, kas attiecas uz mūsu tīmekļa vietni, mūsu produktiem un pakalpojumiem, ko uzskatām par būtisku. Jūs nevarat atteikties no šo paziņojumu saņemšanas. Mūsu kvalitātes kontroles procedūru ietvaros mēs ierakstām visus ienākošos un izejošos zvanus. Tas tiek darīts, lai nodrošinātu, ka esam precīzi izpildījuši Jūsu prasības, un lai varētu to pārbaudīt. Mēs varam izmantot Jūsu personisko informāciju, lai nosūtītu Jums mārketinga paziņojumus pa pastu, e-pastu, ar īsziņu vai lai paziņotu telefoniski par saistītiem pakalpojumiem, kas varētu jūs interesēt. Jūs varat atteikties no šādu ziņu saņemšanas, sekojot norādījumiem attiecīgajos paziņojumos vai sazinoties ar mūsu datu aizsardzības amatpersonu, kuras kontaktinformācija ir norādīta šajā dokumentā.

3. Koplietotā informācija:

Mēs esam vienīgie šajā tīmekļa vietnē apkopotās informācijas īpašnieki. Mēs nepārdosim, neiznomāsim un citādi neatklāsim Jūsu personisko informāciju nevienai trešajai personai bez Jūsu piekrišanas, izņemot, ja tas notiks šādos apstākļos: Šī tīmekļa vietne izmanto Speed-trap programmatūru, lai apkopotu informāciju par apmeklētāju uzvedību. Šie dati tiek apkopoti anonīmi, lai izmantotu mārketinga un optimizācijas nolūkiem. Visi apmeklētāju dati tiek saglabāti, izmantojot anonīmu lietotāja ID, lai izveidotu vispārīgo lietotāja profilu. Sīkdatnes var izmantot šim nolūkam, taču tikai lai apkopotu un saglabātu datus anonīmi. Apkopotos datus neizmantos, lai identificētu apmeklētāja personu, un tos neapkopos ar personas datiem.Mēs atklāsim Jūsu personisko informāciju atbilstošām izmeklēšanas trešajām personām, ja uzskatīsim, ka esat iesaistīts pretlikumīgā vai kaitīgā darbībā vai ja mums tas būs jādara saskaņā ar likumu, vai mēs uzskatīsim, ka šāda rīcība ir nepieciešama, lai (1) izpildītu likumu vai tiesisku procesu; (2) aizsargātu un aizstāvētu mūsu vai mūsu klientu tiesības un īpašumu; (3) novērstu krāpšanu; (4) nodrošinātu aizsardzību pret mūsu tīmekļa vietnes nepiemērotu izmantošanu, ļaunprātīgu vai neatļautu izmantošanu; (5) aizsargātu mūsu klientu vai sabiedrības personisko drošību vai īpašumu (piemēram, ja sniedzat nepatiesu vai maldinošu informāciju par sevi vai cenšaties izlikties par kādu citu, mēs atklāsim par jums tādu informāciju, kas nepieciešama, lai palīdzētu veikt jūsu darbību izmeklēšanu).

Mēs varam nolīgt citus uzņēmumus, lai sniegtu mums pakalpojumus, piemēram, veiktu kredītkaršu maksājumu apstrādi. Šiem uzņēmumiem ir piekļuve personiskajai informācijai, kas nepieciešama, lai izpildītu savas funkcijas, bet nekādiem citiem nolūkiem. Tiem ir saistoši konfidencialitātes līgumi, saskaņā ar kuriem nedrīkst atklāt informāciju nekādiem citiem nolūkiem.

Mēs drīkstam nodod savu klientu datu bāzes, tostarp tajās ietverto personisko informāciju trešajai personai, kas iegūst visus mūsu uzņēmuma vai mūsu tīmekļa vietnes aktīvus vai akcijas vai to būtisku daļu apvienošanās, pirkuma, reorganizācijas rezultātā vai citādi.

4. Saites:

Mūsu tīmekļa vietnē ir saites uz citām tīmekļa vietnēm. Lūdzam ievērot, ka mēs
neuzņemamies atbildību par šādu citu tīmekļa vietņu privātuma politiku un iesakām izlasīt katras tīmekļa vietnes, kas apkopo personisko informāciju, privātuma paziņojumu.

5. Sīkdatnes:

Sīkdatne ir burtu-ciparu identifikators, ko mēs nosūtām uz Jūsu cieto disku caur jūsu tīmekļa pārlūku, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Tas ļauj mūsu sistēmai atpazīt Jūs, kad atkal apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, un uzlabot Jūsu apkalpošanu. Sīkdatnes var izmantot, arī lai apkopotu vispārējo informāciju par mūsu tīmekļa vietnes daļām, kas tiek apmeklētas visbiežāk. Šo apmeklējumu informāciju var izmantot, lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietnes saturu vai padarītu vieglāku tā izmantošanu. Ja vēlaties atteikties no mūsu sīkdatnēm, varat attiecīgi konfigurēt savu tīmekļa pārlūku.

6. Jūsu personiskās informācijas dzēšana:

Mēs nevaram izdzēst Jūsu konta informāciju, kas ietver Jūsu personisko informāciju, 6 gadus, skaitot no Jūsu pēdējās saziņas ar mums (tas var būt pārdošanas darījums vai jebkāda cita veida saziņa ar mums ar mūsu konsultantu starpniecību vai no tīmekļa vietnes). Tas ir tāpēc, ka mums var būt nepieciešama vēsturiskā informācija regulēšanas un uzņēmējdarbības atskaišu vajadzībām.

7. Jautājumi:

Ja jums ir jautājumu par šo privātumu vai Jjūsu personiskās informācijas izmantošanu vai vēlaties lūgt mūs pārtraukt jebkādu Jūsu informācijas izmantošanu, lūdzam rakstīt:

Datu aizsardzības amatpersona
Carglass®
Kārļa Ulmaņa gatve 119,
Mārupe,
Mārupes novads,
LV-2167.

e-pasts: info@carglass.lv

8. Izmaiņas šajā politikā:

Ja mēs nolemsim veikt izmaiņas šajā privātuma politikā, mēs publicēsim izmaiņas šajā lapā, lai Jūs vienmēr būtu informēts par to, kādu informāciju mēs apkopojam, kā mēs to izmantojam un kādus apstākļos mēs to atklājam.