LV | RU

Mans Carglass® pakalpojuma pasūtījums

Šī iedaļa ir izveidota tā, lai palīdzētu Jums jebkurā gadījumā, piemēram, kopš iepriekšējā pasūtījuma kaut kas atgadījies un nepieciešams mainīt pakalpojuma izpildes dienu vai laiku, vai Jums vajadzīga palīdzība, lai nokļūtu kādā no mūsu filiālēm.

Uzspiediet vienu no saitēm, lai uzzinātu vairāk. Ja nevarat atrast Jums nepieciešamo informāciju vai dodat priekšu sarunai par tālruni, piezvaniet jebkurā laikā uz +371 676 60 129, un kāds no Carglass® konsultantiem Jums atzvanīs.

Jāmaina pasūtījums?

Ja kāda iemesla dēļ pasūtījumu nepieciešams mainīt, piezvaniet pa tālruni +371 676 60 129 un mūsu konsultanti labprāt palīdzēs pārcelt pasūtījumu.

Noskaidrojiet filiāles adresi un ceļu līdz tai

Ar meklētāja palīdzību noskaidrojiet attiecīgās filiāles adresi, sameklējiet tās atrašanās vietu kartē un uzziniet, kā tur nokļūt, nospiežot šeit.

Re, kā Carglass® labo vai nomaina transportlīdzekļa stiklu

Carglass® var salabot vai nomainīt jebkuru stiklu neatkarīgi no transportlīdzekļa modeļa vai ražošanas gada. Mūsu prasmīgie meistari vienmēr ir Jūsu rīcībā, kamēr vien Jums pieder attiecīgais transportlīdzeklis vai kamēr Jūs to izmantojat.

Lai uzzinātu, kā var salabot esošo vējstiklu (parasti BEZ MAKSAS) vai kas notiek, ja stiklu nevar salabot un to nepieciešams nomainīt, nospiediet vienu no saitēm zemāk.

Ar Carglass® garantiju Jūs varat būt mierīgs

Izmantojot Carglass® pakalpojumus, Jūs varat būt mierīgs. Mūsu prasmīgie meistari vienmēr ir Jūsu rīcībā, kamēr vien Jums pieder attiecīgais transportlīdzeklis. Lai uzzinātu vairāk par Carglass® garantiju, nospiediet šeit.

Mūsu cenas

Pavisam vienkārši - izcenojums atkarīgs no trim galvenajiem faktoriem:

  1. bojājuma veida (piemēram, vai tas ir iesitums vai plaisa);
  2. stikla veida (piemēram, vai ir bojāts vējstikls, vai sānu stikls);
  3. transportlīdzekļa apdrošināšanas polises (vai tā sedz stiklu bojājumus).

Ja jums ir attiecīga polise un sabojāto stiklu (piemēram, iesistu vējstiklu) var salabot, remontu parasti veic BEZMAKSAS.

Lai uzzinātu vairāk par izcenojumiem un mūsu pakalpojumiem, kārtojot apdrošināšanas dokumentus, nospiediet uz saitēm zemāk.